خدمات پس فروش

استقرار نظام مدیریت پروژه ضامن سرعت ، دقت و کیفیت خدمات به مشتری در طول زمان اجرای قرارداد و استقرار نظام خدمات پس از فروش و ارزیابی رضایت مندی مشتریان ضامن کیفیت و سرعت خدمات پس از فروش به مشتـریان در شرکت هیـوا صنعت می باشد . مجموعه خدمات قابل ارائه به مشتریان در بخش خدمات پس از فروش شرکت هیوا صنعت به شرح ذیل می باشد :

عملیات نصب :

شامل بازدید اولیه ، دمونتاژ ، مونتاژ ، ساخت استراکچر ، استقرار روی فونداسیون ، لوله کشی آهنی ، لوله کشی مسی ، کابل کشی قدرت ، کابل کشی کنترل ، کانال کشی و نصب شیرآلات

عملیات پیش راه اندازی :

شامل اتصال کانال به دستگاه ، اتصال لوله به دستگاه ، اتصال کابل به دستگاه ، شستشوی مدارها با گاز R141b ، تست نشت یابی با ازت ، وکیوم و تست ، شارژ گاز و نصب فیلتر درایر

عملیات راه اندازی :

شامل تست مدار فرمان ، استارت دستگاه ها ، شارژ مجدد ، کارکرد آزمایشی و تعویض روغن و فیلتر درایر

تامین اقلام مصرفی :

شامل گاز ازت ، گاز R141b ، فیلتر درایر ، گاز مبرد و روغن کمپرسور

سوپروایزری :

 نظارت بر نصب و کلیه عملیات راه اندازی بصورت کاملاً رایگان توسط پرسنل خدمات پس از فروش انجام می گردد. هزینه ایاب و ذهاب و اسکان پرسنل اعزامی حسب قرارداد تعیین می گردد لیکن حضور در هنگام راه اندازی جزو شرایط ضروری تحقق گارانتی محصولات می باشد .

صدور کارت گارانتی :

برای کلیه محصولات کارت گارانتی صادر گردیده و کلیه دستگاه ها به مدت ۱۲ ماه پس از راه اندازی و یا ۱۸ ماه پس از تحویل (هر کدام زودتر حادث شود) مشمول خدمات گارانتی خواهند بود .

تامین قطعات یدکی :

 تامین قطعات یدکی دو سالانه و یا قطعات یدکی راه اندازی و نیز تعهد ۱۰ سال تامین قطعات و پشتیبانی خدمات بصورت واقعی و بدون قید و شرط جزو سرویسهای خدمات پس از فروش هیوا صنعت می باشد .

آموزش اپراتوری و نگهداری :

آموزش اپراتوری و آموزش دستورالعمل تعمیر و نگهداری دستگاه ها جزو خدمات رایگان شرکت هیواصنعت می باشد .

خدمات طلایی و نقره ای:

 مشتریان اختصاصی شرکت هیواصنعت با توجه به ارزش خریدهای قبلی مشمول خدمات طلایی و نقره ای می گردند که امکان استفاده رایگان از خدمات ذیل را برای آنها فراهم می آورد . ضمناً برای مشتریان عادی نیز امکان در نظر گرفتن خدمات مذکور با پرداخت وجه مربوطه در زمان عقد قرارداد امکان پذیر می باشد .
  •  نظارت رایگان بر تخلیه و انبارش دستگاه ها
  • رفع اشکال دستگاه ها حداکثر ظرف ۲۴ ساعت در تهران و ۴۸ ساعت در شهرستانها
  • انجام رایگان کلیه موارد نظارت کارشناسی و تعمیر و یا تعویض قطعات غیرگارانتی
  • نظارت ادواری رایگان بر نحوه نگهداری دستگاه ها
  • شش ماه نگهداری رایگان دستگاه ها
  • آموزش رایگان پرسنل فنی مشتری در محل کارخانه SKM در امارات و ارائه Certificate

تامین اقلام یدکی