سخنی با مشتریان پروژه های عمرانی و صنعتی

اهداف اصلی استفاده از سیستمهای تهویه مطبوع نگهداری پارامترهای دما، فشار، رطوبت و کیفیت هوا در شرایط آسایش برای افراد در پروژه های عمرانی و ساختمانی می باشد.

بعلاوه در سالهای اخیر توجه به لزوم بهینه سازی مصرف انرژی، توجه به نقش سیستمهای تهویه مطبوع در کاهش استهلاک سازه های عمرانی و نیز شرایط آلودگی هوا باعث تدوین و یا ویرایش استاندارد های صنعت تهویه مطبوع گردیده است و محصولات جدیدی با تکنولوژی پیشرفته جایگزین دستگاه های سنتی گردیده است.

از جمله سیستمهای مذکور انواع جدید سیستم فیلتراسیون، سیستم های VRF،کمپرسورهای سانتریفیوژ و اسکرو با رده انرژی  بالا همراه با رشد سیستم های کنترل و اتوماسیون پیشرفته توانسته است انقلابی در این صنعت ایجاد نماید.

شرکت هیوا صنعت همگام با رشد تکنولوژی این صنعت مفتخر به ارائه آخرین دستاوردهای روز جهانی با ارائه ۶ استاندارد و گواهینامه معتبر جهانی می باشد.

کلیه خدمات مشاوره جهت انتخاب بهترین سیستم های تهویه با رعایت استاندارد های مرتبط بصورت کاملا رایگان برای مشتریان انجام می شود.

طی دوره های آموزشی اپراتوری و نگهداری دستگاه ها برای مشتریان و نیز ۶ ماه نظارت رایگان بر نگهداری دستگاه ها از دیگر خدمات شرکت هیوا صنعت میباشد.