برگزاری نشست‌ها و همایش‌ها از جمله اقداماتی است که باعث رشد و ارتقا افراد می‌شود. هر ساله تعداد زیادی همایش در حوزه‌های مرتبط برای دور هم جمع کردن فعالین صنعت در شهرهای مختلف برگزار می‌گردد. برگزاری همایش با هر هدفی حاکی از وجود زنده و پویای افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها است. مدیران و مسئولان برگزارکننده سعی در ارتقا آگاهی افراد از آخرین تحولات و دستاوردها در صنعت و آشنایی آن‌ها با تجربیات کاری و حرفه‌ای خود دارند.

انتخاب موضوع، به روز بودن منایع، مسلط و مجرب بودن برگزارکننده در تعیین موفقیت و عدم موفقیت برگزارکنندگان رویدادها و همایش‌ها اثرگذار است. حضور افراد، شرکت‌ها و سازمان‌های آن صنعت نیز باعث شکل گرفتن روابط کاری و همدلی میان افراد می‌شود.

 

برگزارکنندگان همایش‌ها با تکیه بر اطلاعات به روز خود در حوزه‌های تخصصی سعی بر بالا بردن آگاهی افراد در زمینه‌های کاری و حرفه‌ای دارند. همچنین حضور متخصصین به عنوان شرکت کننده در همایش باعث بالا رفتن سطح انتظارات از مطالب ارائه شده خواهد شد. گردهمایی افراد با زمینه کاری یکسان موجبات شکل گرفتن حلقه‌ای مستحکم از روابط حرفه‌ای می‌شود که در زمان نیاز بسیار موثر است.

شرکت هیوا صنعت با تکیه بر دانش فنی مهندسین و متخصصین خود و تجربه سال‌ها کار کردن در حوزه سیستم‌های تهویه مطبوع بار دیگر اقدام به برگزاری همایش‌ کرده است. عنوان این همایش آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های روز دنیا در تولید سیستم‌های تهویه مطبوع کارخانه SKM است. هدف از برگزاری این همایش، آشنایی بیشتر مخاطب سمینار(مهندسین مشاور) با سیستم های تهویه مطبوع SKM در راستای جلب اعتماد و همچنین برقراری ارتباط با این مهندسین در پروژه هایی که در دست دارند، می‌باشد. همایش امسال در تاریخ هفتم مهرماه ۱۳۹۸ در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *