مسابقه روز مهندس هیوا صنعت

فرم شرکت در مسابقه روز مهندس

با تکمیل فرم زیر و پاسخ به دو سوال آن، همکاران ما پاسخ‌های شما را بررسی و در صورت درست بودن جواب‌ها نام شما در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.

  • نام و نام خانوادگی خود را به فارسی در فیلد مخصوص به خود تایپ کنید.
  • تلفن همراه خود را همراه با صفر اول شماره تایپ کنید.
  • جواب این سوال را به فارسی در کادر مربوط به آن تایپ کنید.
  • هر اثر را به طور مجزا در یک سطر تایپ کنید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

هیوا صنعت به عنوان یکی از شرکت‌های تامین‌کننده تجهیزات تهویه مطبوع، مفتخر است که سالها در کنار مهندسین بوده است و این قشر تحصیل‌کرده و زحمت‌کش جامعه در اجرای پروژه‌ها و پیشرفت‌های علمی در کنار هیوا صنعت بوده‌اند. به همین خاطر و پاس زحمات مهندسان عزیز کشورمان بر آن شدیم تا به مناسبت روز مهندس، مسابقه‌ای برگزار کنیم و با اهدا جایزه به سه نفر از شرکت‌کنندگان این روز را به مهندسان عزیز تبریک گفته و به آن‌ها تبریک بگوییم.

شرایط شرکت در مسابقه روز مهندس

شرکت در مسابقه روز مهندس هیوا صنعت برای عموم آزاد است و هر کسی می‌تواند در این مسابقه شرکت کند.

علاوه بر این لارم است تا به صفحه مربوط به مسابقه روز مهندس هیوا صنعت بروید و با تکمیل فرم، به دو سوال مربوط به مسابقه پاسخ دهید.

مهلت شرکت در مسابقه

مسابقه روز مهندس هیوا صنعت از روز یکشنبه پنجم اسفند ۱۳۹۷ آغار خواهد شد و عموم کاربران سایت هیوا صنعت تا پایان روز جمعه دهم اسفند فرصت خواهند داشت با تکمیل فرم مسابقه (در پایین صفحه مسابقه و بعد از توضیحات) و پاسخ به دو سوال در این مسابقه شرکت کنند.

نحوه مشخص شدن برنده‌ها

پس از پایان فرصت شرکت در مسابقه در روز جمعه دهم اسفند ۱۳۹۷، تمام کسانی که پاسخ‌های درست به هر دو سوال مسابقه داده باشند در قرعه‌کشی شرکت خواهند کزد و به سه نفر از بین کسانی که پاسخ درست به سوالات مسابفه داده‌اند به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

جوایز مسابقه روز مهندس هیوا صنعت

نفر اولی که در قرعه‌کشی مسابقه برنده شود مبلغ ۸۰۰ هزار تومان معادل ۸ میلیون ریال جایزه نقدی دریافت خواهد کرد. نفر دوم ۵۰۰ هزار تومان معادل ۵ میلیون ریال و نفر سوم ۲۰۰ هزار تومان معادل ۲ میلیون ریال جایزه نقدی خواهند برد.

نحوه اهدا جوایز

پس از مشخص شدن برنده‌ها، مسئولین مسابقه که از همکاران ما در هیوا صنعت هستند با شماره تلفن‌هایی که برندگان در فرم مسابقه اعلام کرده‌اند تماس خواهند گرفت و با هماهنگی‌های بعدی که بین مسئولین مسابقه و برندگان صورت خواهد گرفت، جوایز به آن‌ها تقدیم خواهد شد. بدیهی است در صورتی که اطلاعات مندرج در فرم مسابقه از جمله شماره تلفن همراه صحیح نباشد، شخص برنده از مسابقه خارج خواهد شد و جایگزین آن شخص به وسیله قرعه‌کشی مجدد مشخص خواهد شد.

سخنی با شرکت‌کنندگان در مسابقه

هدف هیوا صنعت از برگزاری این مسابقه گرامیداشت جایگاه مهندسان است. ما به بهانه روز مهندس با برگزاری این مسابقه سعی کردیم توجه کاربران خود را به سمت این قشر متخصص و پر تلاش معطوف کنیم تا به این وسیله قدردان قسمتی از زحمات این قشر و تاثیر آن‌ها در پیشرفت و آبادانی کشور باشیم.

هیوا صنعت علاوه بر فعالیت‌های تجاری و اقتصادی خود سعی می‌کند با چنین اقداماتی قدمی در راه مسئولیت اجتماعی خود بردارد. به همین خاطر مدیران و مسئولین هیوا صنعت برگزاری مسابقات اینچنینی را در دستور کار خود قرار داده است. به گونه‌ای که تصمیم هیوا صنعت این است که در فواصل زمانی کوتاه به مناسبت‌های مختلف با برگزاری چنین مسابقاتی با کاربران خود در تعامل باشد.

برای اطلاع از مسابقات بعدی هیوا صنعت، کافی است تا کانال‌های ارتباطی ما را دنبال کنید. ما از طریق خبرنامه سایت که برای همه اعضا ارسال می‌شود و همینطور از طریق شبکه‌های اجتماعی مثل اینساگرام هیوا صنعت و کانال تلگرام هیوا صنعت فراخوان‌ مسابقه‌های بعدی و اخبار مرتبط با آنها را منتشر می‌کنیم.

علاوه بر راهکارهای قبلی با مراجعه به وبسایت هیوا صنعت یا صفحه مجله تخصصی هیوا صنعت می‌توانید از آخرین رویداد‌ها و مسابقات هیوا صنعت باخبر شوید. علاوه بر انتشار اخبار و مسابقات ما در این رسانه‌ها آخرین اطلاعات روز دنیا پیرامون صنعت تهویه مطبوع را نیز منتشر خواهیم کرد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *