نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور

شرکت هیواصنعت تأمین کننده سیستم های تهویه مطبوع به منظور گسترش خدمت رسانی به مشتریان گرانقدر خود در سراسر ایران با اشخاص و شرکتهای فعال در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاهها و سیستم های تهویه مطبوع با عنوان نمایندگی مجاز در شهرهای مختلف همکاری می کند

چند نفر از کسانی که در مواقع ضروری و مشکلات به دادتان رسیده‌اند را به خاطر دارید؟ پاسخ این سوال مهم است، ما در زمینه خدمات پس از فروش دستگاه های تهویه مطبوع در همه شرایط کنارتان هستیم.خدمات پس از فروش شامل نصب و راه اندازی، نگهداری و تعمیر، سرویس های دوره ای، تمدید گارانتی می باشد.

با استفاده از نیروی کار متخصص و قطعات اصلی در محل شما با بهره گیری از تکنسین‌های آموزش دیده و مجرب در زمان درخواستی شما و هر 6 ماه یک بار جهت افزایش طول عمر دستگاه و جلوگیری از خرابی‌های احتمالی دستگاه ارزشمند شما برای خدمت رسانی به شما آماده ایم.

 

لیست نمایندگان فروش محصولات تهویه مطبوع و خدمات پس از فروش شرکت هیوا صنعت در سراسر کشور به شرح ذیل می باشد:

مشهد : آقای چمنی

خراسان جنوبی : آقای رمضانی

یزد : آقای دهقان

میبد – اردکان : آقای زارع

کرمان : آقای حسنی

شیراز : آقایان حسینی و محمدی

خوزستان : آقای محمودی ، آقای متحدیان

اصفهان : آقای حبیب اللهیان

اصفهان : آقای مکتبی

کرمانشاه : آقای صفایی

گلستان : آقای جرجانی

مازندران : آقای پور مداح

هرمزگان : آقای قاسمی

جهت خرید محصول و نصب و نگهداری دستگاه های تهویه مطبوع اعم از چیلر، هواساز، داکت اسپلیت، فن کویل ، مینی چیلر ، رطوبت زن، رطوبت گیر ، روفتاپ پکیج و … با نمایندگان ما در سراسر کشور تماس بگیرید.

استقرار نظام مدیریت پروژه ضامن سرعت ، دقت و کیفیت خدمات به مشتری در طول زمان اجرای قرارداد و استقرار نظام خدمات پس از فروش و ارزیابی رضایت مندی مشتریان ضامن کیفیت و سرعت خدمات پس از فروش به مشتـریان در شرکت هیـوا صنعت می باشد .

شرکت هیوا صنعت از علاقه مندان و متخصصین در زمینه تهویه مطبوع و تأسیسات و با استعداد در زمینه فروش دعوت به همکاری با عنوان نمایندگی فروش عمرانی و صنعتی می نماید.

اگر شما هم مایل به همکاری یا اخذ نمایندگی شرکت هیوا صنعت هستید رزومه خود را به آدرس ایمیل p.r@hivasanat.com ارسال نمایید.

هیوا، یکتا در صنعت آسایش
تلفن: 49132-021
www.hivasanat.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *